Τετάρτη 20 Αυγούστου 2014

Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

Κυκλοφόρησαν τα διαρκείας 2014-15

Στη διάθεση του κοινού βρίσκονται ήδη από χθες τα εισιτήρια διαρκείας του Αθλητικού Ομίλου Διαβολιτσίου για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015.
Η ανακοίνωση του Συλλόγου: «Αγαπητοί φίλοι, ξεκίνησε η διάθεση των εισιτήριων διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2014-2015!
Όποιος επιθυμεί να ενισχύσει την ομάδα, να απευθυνθεί στα μέλη του συμβούλιου.»
Στα αγωνιστικά, το τεχνικό τιμ των κ. Δημάκη και Παυλάκη δοκίμασαν την ομάδα τους στο πρώτο φιλικό τεστ προετοιμασίας. Αντίπαλος ήταν ο Κεραυνός Καλαμάτας και το τελικό σκορ ήταν υπέρ της ομάδας του Διαβολιτσίου με 2-0 χάρη στα γκολ των Χελά και Θεοδωρόπουλου.
Στο χθεσινό δεύτερο φιλικό αγώνα, ο Α.Ο.Δ. μπορεί να κέρδισε τον Αίαντα Καλαμάτας με το ευρύ 7-1, τραυματίστηκε όμως ο αμυντικός της ομάδος, Γ. Μαυροειδάκος.

Τα γκολ για την ομάδα του Διαβολιτσίου πέτυχαν οι Βουρνάς (2) και από ένα οι Θεοδωρόπουλος, Χελάς Παπαδόγιαννης, Αλεβίζος και Ράτσεφ.